Double Rise Fesztivál

Torockó július 3-6.
Kategóriák: fesztivál;
Weboldal: https://doublerisefestival.ro/

A Double Rise negyedik kiadása július 3. és 6. között lesz Torockón. 

TELJES PROGRAM: 
Július 3., szerda
Double Stage

18.30 Ivan&The Parazol (HU)
20.30 Hiperkarma (HU)
22.30 GusGus (IS)
00.30 Mad Liquid (RO)
02.00 DJ Snow Mc Agent (RO)

Rise Stage

14.30 Imitation (HU)
16.00 DLRM
17.30 Rehab Nation (RO)
19.00 Szabó Benedek és a Galaxisok (HUN)
00.00 The Buddha Pests (UK)
01.30 Zagar (HU)

FolkLiget

20.00 Tokos Zenekar
22.00 Üsztürü Zenekar
23.30 Táncház

MVM Electry-City

16.00 Stefan
18.00 Stefan
20.00 Bread and Butter
22.00 Taylor
00.00 Mini
02.00 Booshaka

Július 4., csütörtök
Double Stage

18.30 Golan (RO)
20.30 Bagossy Brothers Company (HU)
22.30 Dubioza Kolektiv (BIH)
00.30 James Marvel ft Mc Mota (BEL)
02.00 Massive Fluo (RO)

Rise Stage

14.30 Szintaxis (RO)
16.00 Platon Karataev (HU)
17.30 Blahalouisiana (HU)
19.00 Kerekes Band (HU)
00.00 AWS (HU)
01.30 Run Over Dogs (HU)

FolkLiget

13.00-18.00 – Kézműves foglalkozás
14.00 MESEELŐADÁS. Kuttyomfitty Társulat: Az ördöngős dudás.
15.00 BERECZKI SZILVIA MESÉL – Túl a szóperenciáson: mesetekergés az égig érő fának hetvenhetedik ágára.
16.00 TÁNC- ÉS ÉNEKTANÍTÁS Berecz Istvánnal és Kacsó Hanga Borbálával, kísért a Tokos Zenekar
18.00 PALATKAI ADATKÖZLŐK. Koncert és beszélgetés.
20.00 Dűvő Zenekar
22.00 Rendhagyó Prímástalálkozó

MVM Electry-City

12.00 Stefan
14.00 Citymatiné – Sobek
16.00 Citymatiné – Adx
18.00 Citymatiné – Captain Knuckles
20.00 Citymatiné – Monolit
22.00 Soulshaker
00.00 Ciakar
02.00 Julian M

PLANETÁRIUM MŰVÉSZKERT
Színház (Kriza János Kultúrotthon)

13.00-15.00 Navarra Dance Stúdió
17.00 Szín-kron csoport – Ki vagyok én?

Irodalmi Kávéház

10.00 Slam Workshop
11.00 MŰÚT (BP)
18.00-19.00 Sense koncert

Filmklub (Kriza János Kultúrotthon középső terme)

12.00-14.00 Dokumentum filmek vetítése
15.00-16.00 Filmek vetítése

Kiállítások (Kriza János Kultúrotthon kisterme)

16.00 – 19.00 Zelenák Noémi – Fotókiállítás

Sport kert (Mikó Koli)

12.00 Mikó Bemutatkozó
13.00-15.00 Bemelegítő Játékok
17.00 Kvíz
18.00 Kocsmajátékok

Július 5., péntek
Double Stage

16.30 Funkorporation (RO)
18.30 Roadkillsoda (RO)
20.30 30Y (HU)
22.30 Asian Dub Foundation (UK)
00.30 ERB N DUB (UK)
02.00 Ninjabreakz (HU)

Rise Stage

14.30 Kassandra (HU)
16.00 4S Street (RO)
17.30 Nopame (RO)
19.00 Ladánybene27 (HU)
00.00 Apey and the Pea (HU)
01.30 Indeed (HU)

FolkLiget

13.00-18.00 Kézműves foglalkozás
14.00 MESEELŐADÁS. Kuttyomfitty Társulat: Betyárok így éltek, úgy éltek…
15.00 PÁL ANNA MESÉL. Túl a szóperenciáson: mesetekergések hegyen s völgyön átal.
16.00 TÁNC- ÉS ÉNEKTANÍTÁS Berecz Istvánnal és Kacsó Hanga Borbálával, kísér a Tokos Zenekar
18.00 KALOTASZEGI ADATKÖZLŐK. Koncert és beszélgetés.
20.00 BERECZ ANDRÁS: Ha vagyunk – legyünk!
22.00 Szalonna és Bandája
23.30 Táncház

MVM Electry-City

12.00 Stefan
14.00 Citymatiné – Adx
16.00 Citymatiné – Captain Knuckles
18.00 Citymatiné – Monolit
20.00 Citymatiné – Sobek
22.00 Hunay
00.00 Eye Skream
02.00 Laurian

Planetárium Művészkert
Színház (Kriza János Kultúrotthon nagyterme)

13.00-15.00 Reactor – Noi nu, niciodată
16.00 Szín-kron csoport – Idő! Most!
10.00 Slam Workshop
11.00-12.00 Erdélyi Magyar Írók Ligája
18.00-19.00 HVD Trió koncert
20.00-21.00 Slam Gála

Filmklub (Kriza János Kultúrotthon középső terme)

12.00-14.00 Dokumentumfilmek vetítése
15.00-16.00 Filmvetítés

Kiállítások (Kriza János Kultúrotthon kisterme)

16.00-19.00 Vajda Boróka kiállítása

Sport kert (Mikó Koli)

12.00 Vödörpong
13.00-15.00 BeLépő (nézd meg cipőm, mondd meg ki vagyok)
18.00 Társasest + Kocsmajátékok

Július 6., szombat
Double Stage

16.30 Bohemian Betyars ft. Parno Graszt (HU)
18.30 Kiscsillag (HU)
20.30 Tankcsapda (HU)
22.30 ROA (RO)
00.30 Dope DOD (NL)
02.00 Iced Out Boy (RO) / Akraan (RO)

Rise Stage

14.30 Sexnuggets (HU)
16.00 Teddy Queen (RO)
17.30 MangoRise (HU)
19.00 Esti Kornél (HU)
00.00 Dungaree (HU)
01.30 Fatal Error (HU)

FolkLiget

13.00-18.00 Kézműves foglalkozás
14.00 MESELEŐADÁS. Kuttyomfitty Társulat: Három az igazság.
15.00 Pál Anna mesél. Túl a szóperenciáson: mesetekergések a nekeresdi s ebkérdi kopaszhegy tetejébe.
16.00 TÁNC- ÉS ÉNEKTANÍTÁS Berecz Istvánnal és Kacsó Hanga Borbálával, kísér a Tokos Zenekar
18.00 SZÁSZCSÁVÁSI ÉS LAPÁDI ADATKÖZLŐK. Koncert és beszélgetés.
20.00 Üver Zenekar
22.00 Etnorom Együttes
23.30 Táncház

MVM Electry-City

12.00 Stefan
14.00Citymatiné – Monolit
16.00 Citymatiné – Adx
18.00 Citymatiné – Sobek
20.00 Citymatiné – Captain Knuckles
22.00 Beatjunkz
00.00 Volt
02.00 Stefan

Planetárium Művészkert
Színház (Kriza János Kultúrotthon nagyterme)

13.00-15.00 Marosvásárhelyi Színművészeti Egyetem diákjai – Társulat
16.00-18.00 Kolozsvári Színművészeti Egyetem diákjai – Társulat

Irodalmi Kávéház

11.00-12.00 Erdélyi Magyar Írók Ligája
18.00-19.00 The Swamp Creatures koncert

Filmklub (Kriza János Kultúrotthon középső terme)

12.00-14.00 Dokumentumfilmek
15.00-16.00 Filmvetítés

Kiállítások (Kriza János Kultúrotthon kisterme)

16.00-19.00 Mindkét korábbi kiállítás megtekinthető.

Sport kert (Mikó Koli)

12.00 Szórakoztató játékok
13.00-15.00 Kvíz
18.00 Maffia/Bolc, majd kocsmajáték